Concerts 2012

YURI LANDMAN ENSEMBLE
01   13-01   Groningen (NL) – Noorderlicht (Eurosonic)
G.W. SOK
02   14-01   Rotterdam (NL) – Worm
WORM NO-STARS
03   14-01   Rotterdam (NL) – Worm
DE KIFT (guest)
04   14-01   Rotterdam (NL) – Worm
G.W. SOK
05   20-01   Amsterdam (NL) – OT301 (Beat the borders)
ZOIKLE
06   16-02   Maastricht (NL) – Hedah
GRAN KINO (guest)
07   23-02   Paray Le Monial (F) – Theatre Sauvageot
08   24-02   Mâcon (F) – La Cave à Musique
THE AND
09   02-03   Toulouse (F) – Le Petit London
ZOIKLE
10   10-03    Rotterdam (NL) – Roodkapje (Museumnacht)
L’ETRANGLEUSE (guest)
11   15-03    Genève (CH) – Bibarium
CANNIBALES & VAHINÉS
12   16-03    Grenoble (F) – La Bobine
13   16-03     Grnoble (F) – La Bobine    > L’ETRANGLEUSE (guest)
G.W. SOK

14   21-03   Amsterdam (NL) – Dokwerker (anti-racisme
00000000  manifestatie)
CANNIBALES & VAHINÉS
15   29-03   Albi (F) – Univ. Champollion (Journées Electriques)
G.W. SOK
16   24-04   Amsterdam (NL) – Museumplein (Mumia Abu-Jamal
00000000  manifestatie)
CANNIBALES & VAHINÉS
17   27-04   Villeneuve d’Ascq (F) – Ferme d’en Haut
G.W. SOK & ANDY KERR
18   27-05   Amsterdam (NL) – Compagniecafé (Kleine Witteman)
G.W. SOK
19   05-06   Amsterdam (NL) – De Nieuwe Anita (Witte Gei’t)
ZOIKLE
20   24-06   Rotterdam (NL) – QI-terrein (Charlois Kunstweekend)
G.W. SOK
21   22-07   Ruigoord (NL) – Kerk (Het Woord)
CANNIBALES & VAHINÉS
22   28-07   Moncrabeau (F) – Cauberotte Festival
GRAN KINO (guest)
23   26-08   Corsept (F) – Couvre Feu Festival
G.W. SOK
24   29-08   Haarlem (NL) – Patronaatcafé (Mathijs 50)
25   30-08   Amsterdam (NL) – Maloe Melo
26   31-08   Den Haag (NL) – De Vinger
27   01-09   Groningen (NL) – Crowbar
28   02-09   Utrecht (NL) – ACU
29   28-09   Amsterdam (NL) – Delicatessen (Ketelbinkie’s
00000000  Kakofonische Ranonkel)
CANNIBALES & VAHINÉS
30   04-10   Toulouse (F) – Bikini
G.W. SOK
31   13-10   Amsterdam (NL) – CBK (Boundless finnissage)
CANNIBALES & VAHINÉS
32   20-10   Diksmuide (B) – 4AD
33   21-10   Tournai (B) – Water Moulin
34   22-10   Amsterdam (NL) – OCCII
35   23-10   Eindhoven (NL) – 1. Buro Beukorkest
36   23-10   Eindhoven (NL) – 2. Ketelhuis
37   23-10   Eindhoven (NL) – 3. Stroomhuis
GRAN KINO (guest)
38   24-10   Paris (F) – Divan Du Monde
CANNIBALES & VAHINÉS
39   25-10   Brussel (B) – La Compilothèque
THE AND
40   27-10   Fresnes-en-Woëvre (F) – Densités Festival
CANNIBALES & VAHINÉS
41   28-10   Fresnes-en-Woëvre (F) – Densités Festival
G.W. SOK
42   02-11    Amsterdam (NL) – Delicatessen
43   02-11    Amterdam – Delicatessen     > L’ETRANGLEUSE (guest)
DE KIFT
44   03-11   Amsterdam (NL) – Verzetsmuseum (set 1)
45   03-11   Amsterdam(NL) – Verzetsmuseum (set 2)
46   09-11   Koog aan de Zaan (NL) – Kift HQ (Klaar is Kees)
G.W. SOK
47   14-11   Amsterdam (NL) – Einde v/d Wereld (Poetry Musica)
TESTA DI CAVALLO
48   02-12   Genève (CH) – Théâtre de la Parfumerie (Face H)
G.W. SOK
49   11-12   Amsterdam (NL) – De Kring
DE KIFT
50   12-12   Rotterdam (NL) – De Unie
51   13-12   Utrecht (NL) – Roodnoot
52   18-12   Amsterdam (NL) – Roode Bioscoop
53   20-12   Enschede (NL) – The Overload

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *