Concerts 2014

CANNIBALES & VAHINÉS
01   25-01   Tulle (F) – Salle Latreille (Du Bleu En Hiver)
G.W. SOK
02  15-02   Amsterdam (NL) – OCCII (Theaterstraat, benefit-party)
CANNIBALES & VAHINÉS
03  16-03   Nizhny Novgorod (RUS) – Arsenal Hall
04  17-03   Moscow (RUS) – DOM
05  18-03   St. Petersburg (RUS) – GEZ Hall
TESTA DI CAVALLO
06  18-03   St. Etienne (F) – Ursa Minor
SENGA ETNA
07  02-04   Eindhoven (NL) – Burobeukorkest@TAC
KING CHAMPION SOUNDS
08   02-04   Eindhoven (NL) – Burobeukorkest@TAC
09   03-04   Utrecht (NL) – dB’s
10   04-04   Haarlem (NL) – Patronaat Café
11   05-04   Zierikzee (NL) – Brogum
12   06-04   Enschede (NL) – The Overload@Nix&Meer
ACTION BEAT
13   10-04   Amsterdam (NL) – OT301
14   11-04   Tourcoing (F) – Hospice d’Havré
15   12-04   Paris/Montreuil (F) – La Parole Errante (Sonic Protest)
16   13-04   Duisburg (D) – Djäzz
17   14-04   Caen (F) – Le Frigo
18   15-04   Angoulème (F) – Le Karma
19   16-04   Leverkusen (D) – KAW
20   17-04   Schaffhausen (CH) – TapTab Musikraum
21   19-04   Lyon (F) – Grrnd Zero
22   20-04   Chalon Sur Saône (F) – Lapéniche
23   21-04   Karlsruhe (D) – Alte Hackere
KING CHAMPION SOUNDS
24   29-04   Paris (F) – Le Pop In
25   30-04   Mâcon (F) – La Cave au Musique
26   01-05   Genève (CH) – Cave 12
27   02-05   Zürich (CH) – Helsinki Club
28   03-05   Strasbourg (F) – No Smoking Gallerie
29   04-05   Louvain La Neuve (B) -Ecuries de la Ferme du Bièreau
FILIAMOTSA
30   22-05   Nancy (F) – Ecole St. Leon
SEW UP (sewing machine orchestra)
31   30-05   Cahors (F) – Les Docks (Juin Jardins)
FILIAMOTSA GRAND ORCHESTRA
32   01-06   Nancy (F) – Autre Canal (Musique Action)
TESTA DI CAVALLO
33   11-06   Chalon Sur Saône (F) – Pont Nord
34   12-06   Strasbourg (F) – Stimultania
35   13-06   Louvain La Neuve (B) – Ecuries de la Ferme du Bièreau
36   14-06   Eindhoven (NL) – Burobeukorkest@TAC
37   15-06   Amsterdam (NL) – OCCII
G.W. SOK
38   21-06   Amsterdam (NL) – Roode Bioscoop
KING CHAMPION SOUNDS
39   13-07   Gent (B) – Kinky Star
40   14-07   Diksmuide (B) – 4AD
41   15-07   London (UK) – Red Gallery
FILIAMOTSA GRAND ORCHESTRA
42   19-07   Metz (F) – Centre Pompidou
TESTA DI CAVALLO

43   29-07   Genève (CH) – Bain des Paquis
ACTION BEAT
44   09-08   London (UK) – The Lexington
45   24-08   Milton Keynes (UK) – MK Gallery

KING CHAMPION SOUNDS
46   06-09   Groningen (NL) – ORKZ (35 Years of ORKZ)
ACTION BEAT
47   12-09   Amsterdam (NL) – Melkweg (Haperende Mens)
48   14-09   Gent (B) – Kinky Star
49   15-09   Tilburg (NL) – Textielmuseum (Incubate)

CANNIBALES & VAHINÉS

50   25-09   Lautrec (F) – Café Plùm
51   30-09   Castres (F) – Lo Bolegason
THE AND
52   04-10   Toulouse (F) – Parc Argoulets (Live in Picnic)
TWO PIN DIN & G.W. SOK
53   11-10   Amsterdam (NL) – Occii (2×7″ release-party)
KING CHAMPION SOUNDS
54   18-10   Wormerveer (NL) – Groote Weiver (10″ release-party).
GRAN KINO
55   01-11   Santiago (CHL) – Club Chocolate
56   05-11   Vichuquén (CHL) – Gymnasio Municipal
57   06-11   Molina (CHL) – Plaza de las Armas
58   07-11   Curico (CHL) – Amfiteatro
59   09-11   Concepcion (CHL) – Espacio Romano
KING CHAMPION SOUNDS
60   13-11   Newcastle (ENG) – The Cluny 2
61   14-11   Glasgow (SCO) – The Old Hairdresser’s
62   15-11   Hebden Bridge (ENG) – Trades club
63   16-11   Preston (ENG) – Mad Ferret
64   17-11   Bath (ENG) – The Bell Inn
65   18-11   London (ENG) – Buffalo Bar
66   19-11   Paris (F) – Le Pop In
67   20-11   Caen (F) – Le Bocal
68   21-11   Brest (F) – Festival Invisible
69   22-11   Joué-Les-Tours (F) – Le Temps Machine
CANNIBALES & VAHINÉS

70   06-12   Bagnères de Bigorre (F) – L’Alamzic

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *